מזל טוב! החלטתם להגשים את החלום, ולרכוש את יאכטה חלומותיכם, בה תוכלו להפליג למקומות רחוקים ולהרגיש בבית. אין ספק שמדובר בהחלטה משמחת במיוחד, אך משמעותית. היאכטות, במיוחד יאכטות פאר למכירה הן הוצאה כלכלית כבדה במיוחד, והיאכטה אותה תרכשו תלווה אתכם במשך שנים. וודאו שאתם רוכשים את יאכטת הפאר המושלמת עבורכם.

ראשית – סוג היאכטה

כיום קיים מגוון רחב מאוד של יאכטות פאר למכירה. יד ראשונה או יד שניה, יאכטות פאר גדולות מאוד או כאלו קטנות יותר. כמובן שתווך המחירים משתנה בהתאם לסוגים השונים.

איך בוחרים יאכטות פאר למכירה?

מספר מפליגים - קודם כל, עליכם לדעת לכמה מפליגים היאכטה אמורה להתאים. יאכטה קטנה למפליגים רבים עלוה ליצור צפיפות או לחילופין, קניית של יאכטת ענק עבור זוג גם היא החלטה פחות אידיאלית.

יעדים ומרחקי הפלגה – לאילו צרכים אתם מעוניינים לרכוש יאכטה? אם מדובר בהפלגות קצרות לאורך חופי ישראל או בכנרת, יכולות היאכטות פאר למכירה יכולות להיות מצומצמות יותר. אך אם תהיו מעוניינים בהפלגות ארוכות יותר, בהן היאכטה מהווה את ביתכם, עליה להיות מותאמת לעניין ברמת היכולות שלה וברמת השירותים שהיא יכולה לספק למפליגים בה. 

ציוד כולל ופינוקים – יאכטות פאר למכירה יציעו פעמים רבות ציוד מפנק נלווה, שיש לקחת בחשבון בזמן הקניה במידה והוא מעניין ונדרש למפליגים. לדוגמא ציוד צלילה ודייג, מטבח מאובזר ומשוכלל, חדרי שינה, מערכות מוסיקה מובנות ורמות שונות של ציודי בטיחות.

איפה כדאי לחפש?  

חברות שונות מציעות שירותי יאכטות פאר למכירה. חברת אזימוט יאכטות הינה חברה מוכרת ושולטת בשוק, מציעה יאכטות פאר למכירה יד ראשונה ויד שניה, מגוון רחב ומגוון של סוגי יאכטות המוצעות למכירה, מפרט של כל אחת מהן. בחברת אזימוט יאכטות מועסקים צוות של מקצוענים בתחומי ההפלגות והיאכטות, אשר ידעו לעזור ולהכווין אתכם ליאכטה המושלמת עבור צורכיכם וגם זו שתתאים לתקציב שהגדרתם. 

הפלגה נעימה

אז למה אתם מחכים? פנו לחברת אזימוט יאכטות, החליטו יחד עם המומחים איזו מן היאכטות פאר למכירה היא המתאימה ביותר עבורכם, וצאו להפליג!