רכישה של יאכטה היא עסקה כלכלית יקרה במיוחד, אבל כמובן שהתמורה שאתם מקבלים בעד הכסף שלכם משתלמת ביותר. אין הרבה דברים שיכולים לגרום לכם כל כך הרבה הנאה כמו שיט  על יאכטה, במיוחד שהיאכטה הזו בבעלותכם. אנחנו באזימוט יאכטות כדי לעזור לכם להבין כמה בדיוק תעלה לכם יאכטה.

 

קנייה של יאכטה לא לעשירים בלבד!

יאכטה היא כלי שיט שנועד לאפשר לכם לבצע שיט תענוגות בים, בצורה פרטית. היאכטות שונות זו מזו בגודל שלהם ובמפרט הטכני שהן מכילות וכמובן שלפי המדדים הללו המחיר שלהן משתנה. אנחנו באזימוט יאכטות כאן כדי לעזור לכם להבין כמה תעלה לכם היאכטה הבאה שלכם.

בקנייה של יאכטה, המחיר שלה נקבע בעיקר לפי שלושת הגורמים הללו:


 

גודל 

הנתון הראשון הוא הגודל של היאכטה, כאשר באופן טבעי ככל שהיאכטה גדולה יותר כך גם המחיר שלה יהיה גבוה יותר. יאכטה גדולה היא לא רק מרשימה יותר אלא גם מאפשרת לכם מפרט עשיר יותר מבחינת מה שהיאכטה יכולה להכיל. 

שנה

קנייה של יאכטה חדשה היא עסקה יקרה בהחלט, לא משנה מה היאכטה שתבחרו בה. עם זאת, בדיוק כמו בעולם הרכב גם בעולם היאכטות ניתן לרכוש יאכטה מיד שנייה וכך לקבל יאכטה נהדרת במחיר נמוך יותר. אנחנו באזימוט יאכטות מאפשרים לכם להנות ממבחר עשיר של יאכטות יד שנייה. 

מפרט

הנתון האחרון הוא המפרט שקיים בתוך היאכטה. ככל שהיאכטה מכילה חללים רבים או יותר או אפשרויות בילוי כמו בריכה ומתקני ספורט שונים, כך גם המחיר שלה יהיה גבוה יותר. 

 

אזימוט יאכטות

אזימוט היא חברה ותיקה בתעשיית היאכטות והשיט. החברה מוכרת יאכטות של החברות המובילות בעולם, ואם גם אתם רוצים יאכטה משלכם, כל מה שאתם צריכים זה להגיע אלינו. אנחנו באזימוט כבר נדאג לכם לעסקה משתלמת במיוחד.

 

לסיכום

רכישה של יאכטה היא עסקה כלכלית לא זולה, אולם בסופו של דבר אתם זוכים להנות מיאכטה ששייכת לכם. המחיר של היאכטה מורכב בעיקר משלושה מרכיבים, ואתם צריכים להחליט לאור התקציב שעומד לרשותכם, מה הדברים החשובים ביותר עבורכם.